#1 2007-11-23 21:18:19

inowroclawiak

Średni poziom

Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2007-11-20
Posty: 44
Punktów :   

szkolne czasy

Serdecznie pozdrawiam moją szkołe podstawową a obecnie gimnazjum 4 Kujawskiego Pułku Artylerii Lekkiej w Inowrocławiu. I przede wszystkim mojego wielkiego przyjaciela "Bubla" z którym nie widziałem się 5 lat. Ale by się ucieszył chłopak:D Mój ulubiony przedmiot nie licząc wf-u to matematyka i fizyka. Z matmy przeważnie miałem piątki choć uczniem byłem średnim

Offline

 

#2 2007-11-25 20:36:41

fc wielkopolska

Amator

Zarejestrowany: 2007-11-23
Posty: 16
Punktów :   

Re: szkolne czasy

Ja też do prymusów nie należałem, ale z drugiej strony nie byłem taki słaby. Kręciłem się wokół średnich 3,5 - 4. Najbardziej nie lubiłem naszej "piły" od matematyki w liceum. Robiła wszystko by wykiwać ucznia, ale ze mną nie szło jej najlepiej. Ulubiony przedmiot? WF a jakżeby inaczej!

Offline

 

#3 2007-11-26 13:21:11

knyziu

Moderator

Skąd: Wieliczka
Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 125
Punktów :   

Re: szkolne czasy

Ja uważam że trzy w tej chwili przedmioty są potrzbne. Angielski jako że jesteśmy w unii, informatyka w dobie komputerów no i WF żeby młodzież była wysportowana. Aha, jeszcze polski aby umieć gadać w języku ojczystym. Matematyka to tylko dodawanie odejmowanie mnożenie i dzielenie, a po co komu jakieś układy równań, jakaś geometria? Fizyka, biologia tylko podstawy, podstawowe ruchy budowa człowieka, chemia tylko podstawowe pierwiastki. Historia, to tylko historia Polski, a po co innych krajów. Czy gdzieś poza Polską się uczą o nas? WOS jest ważny ale też nie wszystkie kwestie. A takie pierdoły jak muzyka, plastyka czy technika w ogóle ich nie powinno być w szkołach. No i jeszcze religia:/ To powinna być przyjemnośc a nie obowiązek:[

Offline

 

#4 2007-11-28 08:57:21

inowroclawiak

Średni poziom

Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2007-11-20
Posty: 44
Punktów :   

Re: szkolne czasy

taka jest niestety polska szkoła i nic na to nie poradzisz. Ale pamiętaj też że ktoś może chcieć iść np. na lekarza, to szersza wiedza biologiczna lub chemiczna jest mu potrzebna.

Offline

 

#5 2007-11-28 10:39:01

Iza B.

Amator

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-11-25
Posty: 12
Punktów :   

Re: szkolne czasy

Ja nie lubiłam wf-u gdyż zawsze grałyśmy tylko w siatkówkę, kosza a nigdy w nożną. To znaczy wole siaktówkę ale uwielbiam też piłkę nożną i bardzo chciałam grać. Nakłaniałam panie od wf-u żeby dały nam zagrać. W podstawówce nam nie pozwalała, w gimnazjum pozwalała ale dziewczyny nie chciały, natomiast w liceum byo głosowanie w co mamy grać i stałam na przegranej pozycji bo tylko dwie moje koleżnaki chciały jeszcze kopać piłkę. Jednak nawet wtedy gdy chciałam zagrać z kolegami na podwórku oni mówili: odejdź, jesteś baba, nie umiesz grać!". I nie mogłam zagrać sobie z nimi w piłkę. Jeśli chodzi o mój ulubiony przedmiot to była to matematyka, nie cierpiałam polskiego i tych ciągłych wypracowań, sprawozdań, rozprawek, itp. Dopiero od tego roku jestem studentką i wyszłam już ze szkoły, tak więc pozdrawiam wszystkie moje trzy klasy zarówno w podstawówce, gimnazjalną jak i licealną

Offline

 

#6 2007-12-29 19:59:26

knyziu

Moderator

Skąd: Wieliczka
Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 125
Punktów :   

Re: szkolne czasy

Ankieta: Czy uczniowie mają za dużo nauki? 95 % tak 5 % nie

Offline

 

#7 2007-12-29 20:23:03

kobi

Średni poziom

Skąd: Skawina
Zarejestrowany: 2007-12-20
Posty: 32
Punktów :   

Re: szkolne czasy

Słyszałem że dawniej nie było aż tyle książek, a teraz jakieś atlasy geograficzne i inne duperela. Mój ulubiony przedmiot obok wf-u to biologia

Offline

 

#8 2007-12-29 21:09:44

Róża

Dobry kibic

Zarejestrowany: 2007-11-22
Posty: 50
Punktów :   

Re: szkolne czasy

Bardzo dobrze. Wkrótce kręgosłup mi chyba pęknie od tych ciężarów. Uczennicą nie jestem byle jaką. Teraz nie mam wprawdzie paska, ale miewałam w podstawówce, a średnią mam około 4,5. WF z racji ze trenuję siatkę to mój ulubiony przedmiot. Lubię biologię, angielski a nienawidze matmy i geografii:[

Offline

 

#9 2008-01-06 20:01:10

pablo84

Dobry kibic

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-11-28
Posty: 97
Punktów :   

Re: szkolne czasy

O, właśnie... mam jeszcze takie pytanie, szczególnie dla tutejszych uczniów gimnazjum bądź szkoły podstawowej: Co sądzicie o mundurkach?

Offline

 

#10 2008-01-11 10:23:18

kocica

Dobry kibic

Zarejestrowany: 2007-11-27
Posty: 96
Punktów :   

Re: szkolne czasy

Jak zobaczyłam mundurek swojej bratanicy to ogromnie się zdziwiłam. Dla mnie to jest strój a nie mundurek. Od zwykłej bluzy różni się tylko tym że ma naszywkę z logiem szkoły. Ale i tak lepsze to niż to co działo się dotychczas. Wiele panienek chodziło z odkrytymi brzuchami i zgrywały za wielkie laski. Co one taką postawą chciały pokazać. Że celulitu mają pełno, a w mózgu pustka?


"Show me how you do that trick
The one that makes me scream" she said

Offline

 

#11 2008-01-11 11:16:14

wiślakmały

Średni poziom

Zarejestrowany: 2007-11-24
Posty: 25
Punktów :   

Re: szkolne czasy

Masz rację kocica. Rozumiem jak przychodzą tak na dyskotekę. Ale szkoła to szkoła, nie przychodzisz tam po to żeby robić z siebie laskę czy przystojniaka tylko po to aby się uczyć!

Offline

 

#12 2008-01-12 15:50:21

Luksik

Administrator

Skąd: Czarnochowice/Wieliczka
Zarejestrowany: 2007-11-18
Posty: 230
Punktów :   
WWW

Re: szkolne czasy

Nie są złe te mundurki, aczkolwiek zdecydowanie bardziej pasowałoby mi to co zawsze nosiłem. Dobrze, że to jeszcze tylko rok i z tego burdelu wyjde:D


Kto Wiśle nie kibicuje, tego mogę nazwać ch...em!

Offline

 

#13 2008-01-13 20:31:48

knyziu

Moderator

Skąd: Wieliczka
Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 125
Punktów :   

Re: szkolne czasy

Mój mundurek jest beznadziejny. To znaczy ładny, ale zarazem obleśny... Każdy najdrobniejszy szczegół się do niego lepi i wygląda ohydnie. Inaczej mają dziewczyny. Nie dość że mają ładniejszy i jaśniejszy kolor po którym i tak nic by nie było widać to niewiele się lepi do niego. Gdzie ta sprawiedliwość

Offline

 

#14 2008-01-17 14:16:51

kosa

Dobry kibic

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-11-23
Posty: 54
Punktów :   

Re: szkolne czasy

U mnie jest to samo. Chłopcy wyglądają beznadziejnie bo do ich mundurków wszystko się lepi. I nie ma się do kogo przytulić. Dziewczyny mają lepsze, może knyziu mamy te same mundurki?


z każdym dniem człowiek się starzeje, a nie młodzieje

Offline

 

#15 2008-01-18 10:43:41

knyziu

Moderator

Skąd: Wieliczka
Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 125
Punktów :   

Re: szkolne czasy

Możliwe. Mundurki to jeszcze pół biedy bo prawdziwą udrękę to ja dopiero mam z plecakiem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl