Luksik - 2007-11-22 21:11:42

Wisła w mule pokonała USK Praga 74:71. USK chyba powinno być wyżej pokonane, nie jest to zbyt rewelacyjna drużyna. Tym bardziej że z Jekaterynburgiem przegrały bardzo wysoko i ciężko będzie liczyć na jaki¶ Final Four

knyziu - 2007-11-28 21:05:02

Ależ pech Wi¶laczek. Pan sędzia się nie popisał. Choć nasze, szczególnie w 1 połowie też nie. Słabiutki mecz Pałki, bardzo nieskuteczna była dzisiaj:[ Ale gdy Chorawtki przyjad± do nas do nieĽle je zlejemy!:D

kocica - 2007-11-29 12:00:18

Do końca rozgrywek grupowych Wisła będzie tylko wygrywać no może poza meczem z rewelacyjnym Jekaterynburgiem. Ale rzeczywi¶cie De Forge w pierwszej kwarcie nie zdobyła ani jednego punktu:[ Nie wygl±da to najlepiej!:/

inowroclawiak - 2007-11-30 11:12:29

De Forge w pierwszej połowie bez punktu! Normalnie mnie zatkało! To nie dziwne czemu Wisła przegrała.

tomaszek - 2007-12-04 18:39:06

Wbija kto¶ na mecz z Bourges?:D

pablo84 - 2007-12-05 16:24:58

Nie da rady:/ Mam taki męski wieczorek u kumpla. Ale postara się wskoczyć następnym razem. Zkim jeszcze zagraj±?:|

Luksik - 2007-12-07 09:01:00

Nikt nie mwi o wynikach?:/ Przecież naszym poszło znakomicie! Wygrały 66-61 a De Forge wraca do formy!:)

pablo84 - 2007-12-07 10:40:39

To mogę tylko żałować że mnie nie było!:/

tomaszek - 2007-12-07 20:33:21

No macie czego żałować panowie. Atmosfera na meczu była niezła. I walka z±b za zab, punkt za punkt. Ale dała o sobie dać De Forge

Luksik - 2007-12-13 20:36:41

Wisła - Halcon 80:72! Ale prawdziwy klasyk dopiero w niedzielę :D

kocica - 2008-01-11 10:27:12

Wisła pokonała Prażkę 90:85(24-22, 20-22, 17-24, 24-22). Bardzo cenne zwycięstwo Wi¶laczek pozwoliło utrzymać pozycję wiceliderek grupy. Przy okazji wygrał także Lotos! Brawo polskie drużyny!

macdonna - 2008-01-11 12:43:02

Bardzo dobry mecz rozegrała Candis Dupree. Bo o ¶wietnym występie Marty Fernandez chyba mówić nie muszę. W 1/16 Pucharu FIBA Gorzów pokonał Polkowice i jest bliski awansu do dalszej rundy:)

Luksik - 2008-01-12 15:53:45

Najważniejszy jest awans. Jeżeli zwyciężymy z Sibenikiem, a zwyciężymy to będziemy mieć drugie miejsce. To ważne gdyż na końcu mamy bardzo trudny wyjazd do Bourges

Luksik - 2008-01-16 21:01:29

55:69 z Sibenikiem. Kończ wa¶ć wstydu oszczędĽ! Żeby doprawić nam nieszczę¶cia Ekaterynburg sensacyjnie przegrał z Bourges. I teraz trzeba jechać po wygran± do Francji!:[

knyziu - 2008-01-17 14:08:54

Skoro z Prag± dwa razy wygrywamy, z Halconem dwa razy wygrywamy, z Sibenikiem dwa razy przegrywamy i z Jekaterynburgiem dwa razy przegrywamy to nie ma innj opcji niż podwójne zwycięstwo z Bourges:)

tomaszek - 2008-01-23 18:03:01

Nic się nie stało. Z Bourges na pewno wygramy! Już dzisiaj o godzinie 20:D

knyziu - 2008-01-24 11:32:12

Ale wtopa! 60:51 dla Bourges. W następnej rundzie gramy z Fenerbahce

deli - 2008-02-06 15:45:07

No i szlag by to trafił!:[ Z Fenerbahce przegrali¶my. Przegrali¶my i to już w I połowie! Żal.pl1